Sportowa nauka jazdy konnej Warszawa

Czy jest możliwe jeździć sportowo nie posiadając własnego konia?

Nauka jazdy konnej w Warszawie wchodzi na nowy poziom. Zanim pokażę co dla Ciebie przygotowaliśmy, odpowiedz proszę na kilka pytań:

Myślisz o jeździe sportowej, jednak nie posiadasz własnego wierzchowca?

Chciałbyś poznać bezpiecznego konia profesora, który nauczy Cię skakać, albo przełamie Twoje lęki?

Frustruje Cię, że koń na którym jeździsz nie odpowiada poprawnie na pomoce oraz chodzi kilka godzin dziennie?

Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś TAK, to mam dla Ciebie wyjątkową propozycję.

Nauka jazdy konnej Warszawa
Arinos podczas zawodów

Sportowa nauka jazdy konnej w Warszawie!

W odpowiedzi na liczne prośby i pytania udostępniłem swojego zasłużonego konia-Arinosa, który obecnie stacjonuje pod Warszawą.

Arinos to doświadczony, 13 letni wałach. Przygotowany do C klasy w skokach oraz ujeżdżeniu. Cechuje go świetny charakter – jest zarówno cierpliwym nauczycielem oraz zaciętym sportowcem. Jego anielski charakter sprawdza się doskonale podczas nauki. Dzięki ciągłemu szkoleniu poprawnie reaguje na pomoce, ma dobre nawyki, jest chętny do pracy. Zapraszam do obejrzenia filmiku, gdzie głównym bohaterem jest właśnie Arinos.

Na czym polega moja propozycja?

Nauka jazdy konnej Warszawa
Filip Piechowiak i Arinos

Przygotowałem dla Ciebie wyjątkową ofertę treningów na Arinosie.  Dzięki temu spełnisz swoje marzenie o zdaniu odznaki, przejechaniu wysokiego parkuru, czy nauczeniu się ciągów.

Koszt pojedynczego, (minimum godzinnego) treningu zaczyna się od 150 zł. z moimi wykwalifikowanymi instruktorkami lub 200 zł ze mną. :)

 

Uważasz, że cena nie jest mała?

Przeanalizujmy…

Na trening udostępniam Ci mojego podstawowego konia, z powodzeniem startującego w zawodach do C klasy włącznie. Arinos jest dobrze wyszkolony, cechuje go spokojny charakter oraz anielska cierpliwość.

Poświęcam jeźdźcowi maksymalną uwagę – treningi są jednoosobowe, dostosowane do możliwości pary. Odpowiem Ci także na każde pytanie – nawet te, które uważasz za głupie. ;)

Mój trening to nie tylko nauka jazdy konnej. Jest to również wsparcie, praca nad motywacją oraz samorealizacją. W cenę treningu wchodzi wiedza praktyczna i teoretyczna z różnych dziedzin dotyczących jazdy konnej.

Kolejnym plusem jest to, że stajnia znajduje się w bliskim otoczeniu Warszawy. Umożliwia to dobry dojazd zarówno autem jak i komunikacją miejską.

Dzięki indywidualnemu podejściu masz możliwość treningu na koniu sportowym, chodzącym w dobrze dopasowanym, zadbanym sprzęcie. Dobrej jakości siodło jest istotą dla poprawnego dosiadu – w równowadze i harmonii z koniem.

 

Podsumowując: sportowa nauka jazdy konnej  w Warszawie…

wchodzi na nowy poziom!

Kto wie, jeśli ten projekt będzie cieszył się powodzeniem, planujemy rozszerzenie oferty o kolejne konie i kuce sportowe.

Na ten moment zapraszamy do treningów na Arinosie

727 545 837 zadzwoń i dowiedz się więcej o szczegółach współpracy ;)

Nauka jazdy konnej w Warszawie
Nauka jazdy konnej – Arinos

Harmonii i sukcesów!
Filip Piechowiak

P.S. Do zobaczenia na sportowym treningu jazdy konnej.

5 comments on “Sportowa nauka jazdy konnej Warszawa

 • Zosia

  Kiedyś chciałbym spróbować, ale narazie jestem dosyć początkująca – dopiero zaczęłam galopować, więc narazie się podszkolę w mojej stajni

  Odpowiedz
  • Filip Piechowiak

   Zapraszamy w takim razie jak będziesz gotowa. :)

   Odpowiedz
 • Aneta

  Byłabym zainteresowana, poproszę o inf gdzie odbywają się treningi. Pozdrawiam

  Odpowiedz
 • Stefania

  Witam, jestem zainteresowana taką indywidualną jazdą, ale czy są jakieś minimalne wymagania? Galopuje od ponad roku i jeżdżę regularnie raz w tygodniu 1h, ale interesuje mnie „poszerzenie” mojej wiedzy w zakresie jazdy konnej- np. przygotowanie do skoków albo poprawa galopu.
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 • julia

  witam dopiero zaczynamczwiczyćkłus mamz nimproblemczy bycmug mi doradzić jakmamjezidzićw klusie

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Darmowe porady

Kliknij!

Darmowe porady!

Jeśli chcesz dostawać dotatkowe i ciekawe treści, które pomogą Ci w Twojej jeździe konnej, to zapraszam do zostawienia swojego imienia i adres e-mail. 

 

Od teraz będziesz dostawać darmowe porady!