Kilka słów o mnie

Zanim obejrzycie nagranie!

Żebyśmy się poznali przygotowałem dla Was film, filmy to od dziś będzie mój główny sposób komunikowania się z Wami.

Czego możecie się spodziewać ode mnie?

Od zawsze wychodzę z założenia, że od każdego w życiu możemy się czegoś nauczyć. Nie twierdzę, że moje sposoby są najlepsze na świecie i że się nie mylę. Co więcej, prawda jest taka, że mylę się i jestem z tego dumny! Dumny dlatego, że zamiast upierać się w błędzie zawsze staram się spojrzeć wstecz i dalej rozwijać, bo gdy przestajemy się rozwijać, to zaczynamy się cofać. Stąd prosty wniosek: chodzi tutaj o dialog, który doprowadzi do szacunku wobec koni na szerszą skalę. Jak Wam się to podoba, to zapraszam na grzbiet Shining Riding, jak nie to napiszcie do mnie, chętnie posłucham opinii każdej osoby. :)

Krótko się przedstawię.

Nazywam się Filip Piechowiak i od ponad 10 lat jeżdżę konno, Posiadam 2 klasę sportową startuję w konkursach do 130 cm. i trenowałem z takimi osobami jak:

-Krzysztof Ludwiczak
-Krzysztof Połczyński
-Andrzej Głoskowski
-Hubert Kierznowski
-Jacek Zagor
-Leszek Gramza
-Jacek Bucki
-Adam Nowak
i wielu innych wspaniałych trenerów i jeźdźców.

Dodatkowo od roku prowadzę vloga o jeździectwie, któremu zaufało już ponad 13 800 subskrybentów.

Moje filmiki zostały wyświetlone już ponad 1 100 000 razy, zaledwie w rok.,  jednak przede wszystkim podchodzę do jeździectwa troszkę inaczej.. no właśnie:

Moja przygoda z końmi była utrudniona, ponieważ w pewnym wieku nabawiłem się przykurczu ścięgien Achillesa. To utrudnienie stało się moim błogosławieństwem, ponieważ ze wszystkich sił dążyłem do poprawy i z biegiem lat- nauczyłem się niekonwencjonalnego i holistycznego myślenia o jeździe konnej, które obecnie przekazuję innym w moich treningach.

Oto jedna z opinii dot. treningu:

 

“Wiedziałam, że ten trening będzie super, ale przerósł on moje oczekiwania, chyba nie będę mogła zasnąć” H.K.

 

Często słyszę pytania o to, czy przyjadę przeprowadzić trening. Niestety mam tylko 24 godziny  i ograniczone możliwości dojazdu (niejednokrotnie na drugi koniec Polski), dlatego postanowiłem stworzyć jedyny w swoim rodzaju trening online, który będzie osiągalny dla każdej osoby. Od teraz każdy będzie mógł wpłynąć na rozwój swojego jeździectwa!

Gdzie mnie spotkacie?

Możecie do mnie pisać, możecie mnie dodawać na wszystkich facebook’ach i innych magicznych portalach a jak dalej będziecie chcieć więcej końskich ciekawostek, to zapraszam serdecznie do zapisania się na newsletter, wtedy to ja będę czasami do Was pisał.

Jak chcecie poczytać więcej o samym Shining Riding to zapraszam na stronę główną. Moje wpisy i inne nagrania, znajdziecie w zakładce moje treningi.

No i na koniec mała prośba: pamiętajmy dla konia, szacunek i harmonia! :)

Darmowe porady

Kliknij!

Darmowe porady!

Jeśli chcesz dostawać dotatkowe i ciekawe treści, które pomogą Ci w Twojej jeździe konnej, to zapraszam do zostawienia swojego imienia i adres e-mail. 

 

Od teraz będziesz dostawać darmowe porady!